Jullovet 2016-2017

°

Ja, här kommer som vanligt lite nördig och helt onödig statistik över mitt jullov! 😉  

°

Antal lediga dagar:  23 (varav 3 kompdagar) 

Antal lästa böcker:  11  

Antal sedda serieavsnitt:  61  

Antal gånger jag har träffat Malte:  3  

Antal gånger jag har träffat Jimmy:  3  

Antal gånger jag har träffat Jenny:  3  

Antal gånger jag har träffat mina föräldrar:  3  

°

Lite speciella händelser under jullovet: 

Kent-konsert på Tele 2 tillsammans med Jenny.

TVÅ VECKOR I THAILAND TILLSAMMANS MED BORZKO.

En dag i lastbilen tillsammans med Jimmy.

°

Statistik Jullovet 2016-2017

Statistik Jullovet 2015-2016

Statistik Jullovet 2014-2015.

Statistik Jullovet 2013-2014.

Statistik Jullovet 2012-2013.

Statistik Jullovet 2011-2012.

Statistik Jullovet 2010-2011.

Sammanfattning Jullovet 2009-2010.

Sammanfattning Jullovet 2008-2009.

Sammanfattning Jullovet 2007-2008.

Sammanfattning Jullovet 2006-2007.

Sammanfattning Jullovet 2005-2006.

°

Nu är det etthundrasex arbetsdagar fram till sommarlovet!

Halva terminen har gått torsdagen den tjugotredje mars!

Avslutning fredagen den nionde juni! 

°

Vikt – Vecka 02 – Måndagen den 09 januari:  59,7 kg. 

°

Länk till kategorin med mina speciella statistik-inlägg
°

3 Responses to Jullovet 2016-2017

  1. Majsan skriver:

    Tackar så mycket för den nördiga & onödiga statestiken😃😆😅😄😂Ha en bra dag.Kram

  2. […] Statistik Jullovet 2016-2017 […]

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com Logo

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Google+-foto

Du kommenterar med ditt Google+-konto. Logga ut /  Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

w

Ansluter till %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggare gillar detta: