Jullovet 2014-2015

°

Ja, här kommer som vanligt lite nördig och helt onödig statistik över mitt jullov! 😉

°

Antal lediga dagar:  18  

Antal lästa böcker:  8  

Antal sedda serieavsnitt:  51  

Antal sedda teveprogram:  10  

Antal gånger jag har träffat Jimmy:  4  

Antal gånger jag har träffat Jenny:  4  

Antal gånger jag har träffat mina föräldrar:  4  

Antal promenader:  4  

°

Mysigaste dagarna under Jullovet: 

Julafton hemma hos syrran och hennes sambo, tillsammans med alla dom övriga i familjen och släkten. 

En heldag med Jenny med shopping och fixande hemma hos henne i Stuvsta. 

En heldag med Jimmy på jobbet, i hans lastbil. 

°

Statistik Jullovet 2013-2014.

Statistik Jullovet 2012-2013.

Statistik Jullovet 2011-2012.

Statistik Jullovet 2010-2011.

Sammanfattning Jullovet 2009-2010.

Sammanfattning Jullovet 2008-2009.

Sammanfattning Jullovet 2007-2008.

Sammanfattning Jullovet 2006-2007.

Sammanfattning Jullovet 2005-2006.

°

Nu är det 108 arbetsdagar fram till sommarlovet!

Halva terminen har gått tisdagen den tjugofjärde mars!

Avslutning torsdagen den elfte juni! 

°

Vikt – Vecka 02 – Måndagen den 5 januari:  59,3 kg  

°

Länk till kategorin med mina speciella statistik-inlägg
°

4 Responses to Jullovet 2014-2015

  1. […] Men det har varit ett skönt jullov. Bloggade ju lite om det i ett tidigare inlägg.  […]

  2. […] Statistik Jullovet 2014-2015. […]

  3. […] Statistik Jullovet 2014-2015. […]

  4. […] Statistik Jullovet 2014-2015. […]

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com Logo

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut / Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut / Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut / Ändra )

Google+-foto

Du kommenterar med ditt Google+-konto. Logga ut / Ändra )

Ansluter till %s

%d bloggare gillar detta: